O firmie

FILOZOFIA HOHDE

Twoja skóra opowiada historię.

Zanurz się w błyszczących wodach jeziora po burzy. Miękkie łóżko mchu pod twoimi plecami, gdy patrzysz na starożytny las. Wiatr się uspokaja. Umysł jest obecny. Zapach mrozu sznuruje rzęsy odrobiną mieniącego się srebra. Poranna mgła przylegająca do mokradeł, pieści twoją twarz kropelkami rosy.

Charakter Finlandii jest wyjątkowy. Zaadaptował się fenomenalnie do trudnych warunków nordyckiego klimatu. Podczas krótkich sezonów wegetacyjnych, rośliny wykorzystują wszelkie, możliwe światło, co powoduje wyjątkowo silny efekt. Ten efekt, który jest najczystszym i najlepszym składnikiem, jest nie do przecenienia. Właśnie dlatego historia Hohde rozpoczęła się w Finlandii i opiera się na wiedzy, badaniach i zaufaniu, które rozwijały się przez dziesięciolecia. Wszystkie produkty są ekologiczne. Wiemy, że wszystko, czego potrzebujesz do dobrego samopoczucia i piękna Twojej skóry, można znaleźć tutaj.

HOHDE JEST ZAWSZE BEZPIECZNYM WYBOREM!

Nasze produkty nie zawierają niczego, czego nie chciałbyś na swojej skórze. To kosmetyki bez sztucznych perfum, barwników i konserwantów.

Zarówno składniki, jak i produkcja spełniają europejskie standardy dotyczące kosmetyków naturalnych. Nie testujemy ich na zwierzętach, nie dodajemy substancji pochodzenia zwierzęcego, nie dodajemy składników modyfikowanych genetycznie. Skład jest wolny od olejów mineralnych, krzemianów, sztucznych perfum, barwników i parabenów.

HOHDE ma w swojej ofercie kilkanaście kosmetyków, które już niebawem pojawią się w naszej ofercie. 

Aby zapoznać się z pełną gamą naszych produktów zapraszamy na stronę HOHDE Finland.