Przejdź do treści
HOHDE - kosmetyki naturalne z Finlandii
HOHDE - kosmetyki naturalne z Finlandii
Kevättä ilmassa – Uuvuttaako?

Wiosna w powietrzu - Zmęczony?

Wiosenne zmęczenie jest zaskakująco powszechne. Jeśli w miarę wzrostu nasłonecznienia będziesz jeszcze bardziej zmęczony, możesz łatwo poczuć się winny. Reakcja organizmu na światło może być myląca i zaskakująca. Nie należy jednak obwiniać siebie, zmęczenie jest czymś naturalnym i zwykle mija, gdy organizm przyzwyczaja się do światła. Dzięki tym wskazówkom możesz złagodzić wiosenne zmęczenie i przyspieszyć regenerację.

1. Odżywianie dla sprawności


Upewnij się, że Twoje ciało otrzymuje wystarczającą ilość składników odżywczych, których potrzebuje. Jedz wszechstronnie, wystarczająco często i tak, aby uzyskać wystarczającą ilość energii. Unikaj objadania się słodyczami, aby wahania poziomu cukru we krwi nie powodowały jeszcze większego zmęczenia.

2. Śpij, jeśli śpisz


Daj sobie pozwolenie na zmęczenie, odpoczynek wtedy, gdy organizm tego potrzebuje. Już kilka dni spokojniejszego rytmu i wcześniejsze niż zwykle pójście spać, aby organizm mógł się zregenerować.

3. Ćwicz z umiarem


Wyczerpany organizm nie jest w stanie poradzić sobie z dużym stresem. Z drugiej strony niewielka aktywność fizyczna, na przykład spacer na świeżym powietrzu lub poranne rozciąganie, może zapewnić komfort zarówno ciału, jak i umysłowi.

Dzięki tym produktom pokonasz wiosenne zmęczenie!

 Zobacz produkty

Poprzedni artykuł Jak dbać o serce?
Następny artykuł Zimowa zupa pomidorowo-soczewicowa

zostaw komentarz

Komentarze są akceptowane przed publikacją

* Wymagane pola danych