Przejdź do treści
HOHDE - kosmetyki naturalne z Finlandii
HOHDE - kosmetyki naturalne z Finlandii

Metody płatności

Możesz zapłacić kartą płatniczą za pośrednictwem Shopify Payments. Możliwość płatności kartą oferujemy również przez ShopPay lub Apple Pay.

Akceptujemy płatność następującymi kartami płatniczymi (kredytowymi lub debetowymi): Visa, Maestro, Mastercard, American Express i UnionPay.

Uwaga: Wydawca twojej karty płatniczej może odrzucić płatność, jeśli karta jest autoryzowana do użytku wyłącznie w Polsce. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z przetwarzaniem płatności, należy sprawdzić obszar użytkowania twojej karty płatniczej.

Płatności Shopify

Nasz sklep internetowy oferuje możliwość płatności kartą płatniczą za pośrednictwem Shopify Payments. Jest to bezpieczna metoda, która chroni szczegóły płatności. Shopify Payments to zintegrowana usługa płatności.

Shopify Payments wykorzystuje metody weryfikacji 3D Secure Checkout do płatności kartą. Nastąpi przekierowanie do strony uwierzytelniania wydawcy twojej karty płatniczej. Jest to dodatkowy krok w celu zweryfikowania Twojej tożsamości przed zatwierdzeniem transakcji.

ShopPay

ShopPay jest dostępny w wybranych sklepach internetowych, które uwzględniają go jako metodę płatności. ShopPay bezpiecznie przechowuje informacje o wysyłce i płatności na potrzeby przyszłych zakupów. Korzystanie z ShopPay podlega Warunkom świadczenia usług  oraz Polityce prywatności ShopPay. Aby uzyskać pomoc w korzystaniu z ShopPay, sprawdź ich Centrum Pomocy

Aby korzystać z usług ShopPay, musisz posiadać konto ShopPay. Konto ShopPay jest tworzone bezpośrednio między Tobą a Shopify. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w informacjach dotyczących konta ShopPay, zaloguj się na nie.

Podczas płatności za pośrednictwem ShopPay zostaniesz poproszony o zatwierdzenie zakupu w aplikacji Shop, za pomocą klucza dostępu do sklepu lub 6-cyfrowego kodu otrzymanego w wiadomości SMS lub e-mail. Nasz sklep internetowy będzie widoczny na koncie ShopPay jako odbiorca płatności.

Jeśli korzystałaś/eś wcześniej z usługi ShopPay przy dokonywaniu płatności i ponownie odwiedzisz nasz sklep z tego samego urządzenia, możesz zostać automatycznie przekierowana/y do usługi ShopPay w celu sprawdzenia swoich danych. Jeśli chcesz, nadal możesz wybrać inną z oferowanych przez nas metod płatności.

Apple Pay

Jeśli odwiedzasz nasz sklep internetowy z urządzenia obsługującego Apple Pay, możesz również zobaczyć opcję płatności przez Apple Pay. Aby zapłacić za pomocą Apple Pay, usługa Apple Pay musi być skonfigurowana na twoim urządzeniu.

Po wybraniu płatności za pomocą Apple Pay przy kasie, informacje o wysyłce i rozliczeniach zapisane w urządzeniu (Portfel) zostaną automatycznie wyświetlone i dodane do zamówienia. Następnie należy uwierzytelnić zakup. Postępuj zgodnie z instrukcjami uwierzytelniania zgodnie z używanym urządzeniem.