Przejdź do treści
HOHDE - kosmetyki naturalne z Finlandii
HOHDE - kosmetyki naturalne z Finlandii
Lisää puhtia hiihtolenkille!

Więcej zabawy na nartach!

Kiedy jest ładna pogoda i nie masz ochoty otwierać drzwi do siłowni, powinieneś wyjść na zewnątrz. Jednocześnie wypoczywający na stoku narciarskim lub ścieżce do joggingu mogą zaczerpnąć przyjemnego powiewu świeżego powietrza. Osoby ćwiczące powinny zwrócić uwagę na te punkty, co sprawi, że codzienne uprawianie sportu będzie przebiegać sprawniej.

1. Odpowiednie spożycie energii

Osoby ćwiczące muszą zaopatrzyć się w wystarczającą ilość energii, aby organizm był w stanie wytrzymać wysiłek, a ćwiczenia były przyjemniejsze. Nawet osoba odchudzająca się powinna pamiętać o odpowiedniej podaży energii, bo będąc głodnym nie da się dać z siebie wszystkiego. Pomaga w tym regularny rytm posiłków i zbilansowana dieta.

Często dodatkowej energii poszukuje się poprzez podgryzanie przekąsek. Nie ma nic złego w przekąskach samych w sobie. Problem polega na tym, że przekąski zawierają niepotrzebny cukier lub tłuszcze niskiej jakości.

Kolagenowe batony proteinowe

Wysokiej jakości batony przekąskowe i proteinowe to funkcjonalne przekąski, które z łatwością zabierzesz ze sobą gdziekolwiek się wybierasz.

Kolejnym bezużytecznym źródłem energii mogą być napoje bezalkoholowe i energetyczne, które służą poszukiwaniu chwilowego zastrzyku energii. Na szczęście istnieją również naturalne alternatywy dla nich. Na przykład napoje Natural Energy Puhdistamo na bazie zielonej herbaty i sfermentowanej Kombuchy to napoje funkcjonalne, jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii.

2. Odpoczynek i regeneracja

Jednak najważniejszą rzeczą w radzeniu sobie jest wystarczający i wysokiej jakości sen. Od tego w dużej mierze zależy ogólne samopoczucie. Wysokiej jakości sen można wspomóc suplementami diety. Ashwagandha jest bardzo dobrym produktem dla osób ćwiczących, gdyż zażywana rano pomaga lepiej sobie radzić, natomiast zażywana wieczorem sprzyja relaksowi.

Ashwagandha wspomagająca ćwiczenia

Ashwagandha wspiera wytrzymałość na wiele sposobów.

Ważne jest, aby przed kolejnym występem zregenerować się po wysiłku, aby organizm nie był przeciążony. Równie ważne jest odreagowanie od innych rzeczy, które obciążają życie. Jeśli ćwiczenia wydają się ciężkie lub nawet niewielkie obciążenie powoduje nieuzasadnione zmęczenie, powinieneś szerzej przyjrzeć się swojemu stylowi życia. Rozpoznanie własnych czynników stresogennych ułatwia osiągnięcie równowagi w życiu.

Czasami odpoczynek przed Biegiem może być mądrym wyborem.

Po ciężkim treningu lub innym spoceniu się, odpowiednie nawodnienie jest częścią regeneracji. Wygodną alternatywą jest proszek, który można wymieszać z płynem, który zawiera składniki odżywcze potrzebne organizmowi.

Proszki elektrolitowe to bezcukrowe, smaczne i łatwe w użyciu środki nawadniające.

Sprawdź inne produkty STR Nordic wspomagające ćwiczenia.

  Suplementy diety dla sportowców

Poprzedni artykuł Zimowa zupa pomidorowo-soczewicowa
Następny artykuł Wskazówki dotyczące dobrego samopoczucia żołądka

zostaw komentarz

Komentarze są akceptowane przed publikacją

* Wymagane pola danych